DEUS 750 ml

Zapomeňte na šampaňské, připijte si pořádným pivem!!

Toto pivo projde kvašením, mírně se stabilizuje a poté je odvezeno do oblasti Champagne ve Francii, kde je umístěno do jeskyní na 12 měsíců pro dokonalé zrání. Jsou přidány dodatečné kvasitelné cukry a kvasnice, pivo se stočí do lahví a je umístěno dnem vzhůru do speciálních stojanů. Pravidelně je jím otáčeno a úhel strmosti se pomalu zvyšuje, což způsobí, že se kvasinky odpoutají od stěn láhve a putují směrem k hrdlu. Jedná se o tradiční proces používaný v tomto regionu k výrobě slavného šampaňského. Láhve jsou pak uvedeny do vertikální polohy a jejich hrdla jsou zamražena, což odstraní kvasinky z hrdla pouhým tlakem v láhvi. Ve finálním procesu se zpět přidává pivo, aby se vynahradila ztráta z předchozího procesu.
Deus by se měl vždy podávat ledově vychlazený. Voní po rafinovaném sladu, kvasinkách, koření, broskvích, citrusech a anýzu. V chuti lze snadno detekovat vynikající slad, ovocný charakter, kvasinky a okouzlující zemitost. Podle jeho designu by se dal jednoduše splést se šampaňským, ale nakonec jasně vítězí jeho pivní stránka a to především díky typické hořkosti, která přetrvává i po polknutí a doznívá dlouho do dokonalé suchosti a čistoty.

Obsah alkoholu: 11,5 % obj.

Další produkty


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/domeny/pivoteka.eu/web/subdomeny/www/detail-piva.php on line 142