Weltenburger Barock Dunkel

Skutečný chuťový prožitek. Plná chuť, sladové aroma. Jemně hořká chuť s nasládlým dozníváním a jantarovou barvou, intenzivní vůně a chuti, silné, poutavé.
V pivovarnické tradici nejstaršího klášterního pivovaru světa patří k Velkým pivům. Toto tmavé exportní pivo nás zavádí do starých časů baroka, do doby, ve které vznikla receptura, podle které je vařeno do dnes.
Lehce tmavě měděná barva spolu s výraznou sladovou chutí, které jako první pohladí naše smysly, dávají ještě před prvním douškem vytušit, jaký chuťový zážitek nás čeká při ochutnávání tohoto piva : plné a jemné pivní tělo, vybalancované pražené aroma stejně jako decentně vyvážený poměr příjemné hořkosti a jemných tónů tmavého piva. To vše je potvrzeno při prvním napití.

Vynikající spodně kvašené tmavé pivo, které doplníte nejlépe hovězí pečení, vařeným hovězím masem, jehněčími pokrmy a silnými vývary stejně jako mnohými teplými předkrmy

Další produkty


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/domeny/pivoteka.eu/web/subdomeny/www/detail-piva.php on line 142